Profesyonel İlaçlama Hizmeti!

FABRİKA – DEPO İLAÇLAMA

Fabrika – Depo ilaçlama

Fabrika İlaçlama Uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlar TSE onaylıdır. Halk sağlığını korumak için gerçekleştirilen fabrika ilaçlama uygulamaları, kurum sahiplerinin maddi olarak uğradığı zararın önüne geçmek için düşük fiyatlarda uygulanmaktadır.

Şirketimiz açık ve kapalı her alanda hizmet vermektedir.  Servislerimiz tarafından uygulanan fabrika ilaçlama işlemleri,  halk sağlığını korumak ve maddi kayıpların önüne geçmek için yapılmaktadır.

İlaçlama Fiyatları

Fabrikalarda gerçekleştirilen ilaçlama işlemlerinde en önemli unsurlardan biri de, fiyatlandırmasıdır. Metrekare açısından büyük olan alanlarda, haşere ile mücadele uygulamaları maliyetli olabilmektedir. Firmamız bu konuda kurum sahiplerine yardımcı olacaktır. En uygun fiyatlarla hizmet verecektir. Haşerelerin yarattığı maddi kayıplar, kurum sahiplerini zor duruma sokmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız, düşük fiyatlarıyla ve ileriye yönelik verdiği kapsamlı hizmeti ile zararın önüne geçmektedir.

Haşerelerin Sağlığa Zararı

İçerisinde atık maddelerin, nemli alanların bulunmasından dolayı fabrikalarda birçok haşere türü bulunmaktadır. Haşereler ve fareler insan sağlığına zarar veren canlılardır.Bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olmaktadır. Özellikle üretim yapan kurumlarda , çok sayıda işçi çalışmaktadır. Kalabalık insan gruplarında bulunan haşerelerin , hastalık bulaştırması daha kolaydır.  Tifüs, hepatit, dizanteri, tifüs gibi hastalıkların canlılar arası geçişine neden olabilmektedirler. Halk sağlığını korumak için her alanda böceklerden kurtulmak gerekmektedir.

Canlılar Arası Hastalık Geçişine Neden Olan Zararlı Canlılar

Mayt, tesbih böceği, sıçan, akrep, ev faresi, güve, sinek, Alman hamam böceği lağım faresi, akar, tahtakurdu, tatarcık, salyangoz, Amerikan hamam böceği, mite, hamam böceği, kertenkele, eşek arısı,  kırkayak, çatı faresi, kalorifer böceği, çekirge, yaban arısı, halı böceği, fındık faresi, uyuz böceği, tatarcık, pire, tahtakurusu, gümüş böceği, karafatma, örümcek, çıyan, karınca, , kene, sivrisinek, yılan, kakalak, pamuk faresi, bit, kulağakaçan böceği. bu gibi canlılardan kurtulmak için hemen firmamızı arayabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uygulama Teknikleri

24 saat çalışan kurumlar için kokusuz fabrika ilaçlama işlemleri idealdir. Bu yöntem sayesinde işe ara verilmeden uygulama yapılmaktadır. Jel, katı ve sıvı ilaçlarla gerçekleştirilen kokulu yöntemimiz ise yoğun olarak uygulan haşere ilaçlama işlemlerinde   kullanılmaktadır. Bütün uygulamalarımız %100 başarılı sonuçlar doğurmaktadır.

Servislerimize günün her saati ve yılın 365 günü, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now Button