Profesyonel İlaçlama Hizmeti!

RESTORANT – CAFE İLAÇLAMA

Restorant – Cafe ilaçlama

Haşerelerin yer aldığı tüm alanlar mutlaka ilaçlanmalıdır. Yaşam sürdüğümüz birçok alan içerisinde yer alan böcek ve fare türleri, insanların yaşam kalitesini düşürerek çeşitli sorunlara neden olurlar.

İş yerleri insanların zamanının büyük bir kısmını paylaştığı ortamlardır. İş yerlerini yuva edinen haşere türleri, çalışanların huzurunu kaçırarak sorunların yaşanmasına neden olurlar. Çalışanların verimini düşüren haşereler aynı zamanda çeşitli sağlık sorunları yaşamalarında neden olurlar.

Haşereler ortak yaşam alanlarında hızla yayılırlar. Özellikle pire, bit, kene gibi kan emici haşereler kişiden kişiye geçerek yumurtalarını bırakmaktadır. Haşerelerin taşımış olduğu mikrop, bakteri ve virüsler veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri ve cilt hastalıklarının yaşanmasına neden olurlar. İş yeri ilaçlama uygulamaları en kısa zaman içerisinde uzman haşere ilaçlama firmaları tarafından destek alınarak ilaçlanmalıdır. Çünkü haşere ve fare türleri hızla üreyerek bulunduğu alan içerisine yayılırlar.

Haşerelerden Kurtulmak

İş yeri ilaçlama uygulamaları haşerelerden kurtulmak için en etkili ve güvenli yöntemleri sunmaktadır. Uygulanan profesyonel ilaçlama yöntemleri sayesinde iş yerleriniz saatlerce kapalı kalmadan ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

İş yeri İlaçlama Yöntemleri;

  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama ve Jel ilaçlama
  • Fare düzenekleri ve Fare istasyonları

Anadolupest böcek ilaçlama tüm alanlara ilaçlama hizmeti sağladığı gibi iş yerlerine sunmuş olduğu hizmetle haşerelerin zararlarından sağlığınızı ve iş yerlerinizi her zaman korumaktadır.

İş yerlerinde %100 kontrol sağladığımız Haşere ve Fare türleri;

  • kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek

Firmamız tüm haşere sorunlarınıza karşı açık ve kapalı alanlarda hizmet sağlamaktadır. Günün 24 saati haftanın 7 günü bizlere ulaşarak ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarımız ekonomik iş yeri ilaçlama fiyatları ile uygulanmaktadır.

Call Now Button