Profesyonel İlaçlama Hizmeti!

ŞANTİYE İLAÇLAMA

Çalışma alanlarında oluşturulacak olan gerekli sağlıklı yaşam koşulları sağlanması durumunda iş verimliliğinin ne denli arttığı aşikar bir durumdur. Hem hijyen konusunda hem de haşerelerle mücadele konusunda alınacak köklü çözümler iş yavaşlamalarının da önüne geçecektir. En basit şekilde özetlememiz gerekirse haşerelerden kaynaklı olarak bir işçinin iş göremez duruma gelmesi geri dönüşüne kadar işlerde de yavaşlamaya sebep olabilir. Bu risk şantiyeler için daha fazladır ve bu nedenle şantiye ilaçlama konusu gün geçtikçe daha fazla önem kazanmaktadır. Şantiyeler tüm işlemlerin yapıldığı ya da planlandığı teknik ve idari birimlerin bir arada olduğu ortamlardır. Bu nedenle de haşerelerin barınması ve üremeleri için tüm koşulları barındırır. Böyle olunca da bireysel ilaçlama yöntemleri çözüm üretmez ve şantiye ilaçlama şirketi desteği almak zorunlu hale gelir.

İş devamlılığının üst düzey olması için bu şantiye ilaçlama firması da iyi seçilmelidir. Çünkü yapılacak olan uygulama sonrası aynı sorunlar devam edecek olursa üçlü zarar söz konusu olur. Bu zararların ilki haşerelerin halen görünüyor olmasıdır. İkincisi ilaçlama kaynaklı olası sağlık sorunlarıdır ve bir diğeri de verilen emek ve maddi giderdir. Ancak doğru şantiye ilaçlama servisi ile uygulama yapılacak olursa bu sorunların tamamı hem de uzun bir süreliğine ortadan kaybolur. İstanbul gibi büyük şehirlerde özellikle de inşaat sektöründeki gelişmeler göz önüne alındığında şantiye ilaçlama yapmanın önemi daha da ortaya çıkıyor. İster Sakarya şantiye ilaçlama firması arayışında olun isterseniz de Sakarya ve ilçelerinde şantiye ilaçlama servisi arayışında olun mutlaka anlaşacağınız işletmenin ruhsatlı olup olmadığına dikkat edin. Bu doğru kararı alma adına size yok gösterici olacaktır. Bu tür firmalar kullandıkları ekipmanlar ve ilaçlarla diğer ruhsatsız firmalara göre fark yaratırlar.

Şantiye ilaçlama firmasının ekipleri de çok önemlidir ve hangi haşere ile hangi mücadeleye girilmesi gerektiğini iyi bilmeleri gerekir. Örneğin şantiye tahtakurusu ilaçlama, şantiye pire ilaçlama ve şantiye uyuz ilaçlama arasındaki yöntem farklılıklarını bilen bir ekip olması gerekir. Biz Naturelpest olarak sizlere kesin çözüm sunuyoruz. Şantiye böcek ilaçlama ve şantiye fare ilaçlama konusunda deneyimli ekiplerimiz ile 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Call Now Button